YUNEEC Typhoon H-Pro, Intel RealSense Teknolojisine Sahip Hexakopter (CGO3 Plus Kamera 12 MP, 4K UHD Video Çekim Özelliği, 17,8 cm (7 inç) Dokunmatik Ekran, Intel İşlemci)

Altı kanatlı Typhoon H, 360 derece hareket edebilen gimbal kamera sistemi ve katlanabilir iniş takımıyla, en yeni profesyonel seviye özellikleri bir arada barındırarak, hertür ihtiyaca cevap vermeyi ve farklı alanlardan kullanıcılarla buluşmayı düşünerek tasarlanmıştır.
360 derece gimbal ve yeni CGO3+ kamera 4K video ve 12 megapiksel fotoğraflarınızı engelsiz pan imkanı ile donatır. İniş takımı uçuş sırasında toplanarak kameranın görüş alanı içinden çıkacaktır. Yeni programlama ve yeni uçuş ve kayıt özellikleri ile ilgi alanı, yörünge, eğimli ve macera gibi yenilikçi özellikleri kullanabileceksiniz.

Typhoon ailesinin bu yeni üyesi Yuneec’in standart kullanıma haızr, kolay ve güvenli uçuş idealinin ihtiyaçlarınıda karşılamaktadır. Öncü ve yeni güvenlik özellikleri eklenerek uçuş güvenliğini dahada arttırabilecektir. Bu özelliklerin başında gelen ultrasonik yakınlık tespiti (ultrasonic proximity detection) büyük objeleri tespit ederek sizlere yardımcı olacaktır. Motor güvenlik sistemi, motorlardan birinde sorun oluşması durumunda havararacını otomatik bir şekilde güvenle yere indirebilecektir.
 Typhoon H profesyonel kalitede android tabanlı ST16 kumandayla gelir. Yerleşik 7″ dokunmatik ekran ile sizlere HD 720p video kalitesinde gerçek zamanlı görüntü aktarımı sunar.
Göreve özel modullere imkan tanıması sayesinde Typhoon H, meraklılar ve profesyoneller için yeni nesil havadan görüntüleme çözümüdür. Bu gelişmiş modeüllerin en başlarında Intel® RealSense™ yüksek performanslı çarpışma önleme teknolojisi ve Termal kamera çözümü gelmektedir.
 Typhoon H Yuneec ailesinin odağında olan güvenlik teknolojilerinin tamamını kapsamaktadır, bunlardan bazılar; Dinamik eve dön, Çoğrafi Çit, Değişebilir Hız Ayarı, Düşük Batarya eve dön, FAA ve Uçuşa Kapalı Alanlar.