Viewsonic M1 Taşınabilir 250 Lümen Harman Kardon Hoparlörlü Led Projeksiyon Cihazı

ViewSonic M1, neredeyse her odada uygun eğlence sağlayan, ultra taşınabilir bir LED projektördür. Yerleşik bir batarya ve 30.000 saatin üzerinde çalışma ömrü ile bu projektör, gittiği her yerde yıllarca multimedya eğlencesi sunacak. Çift Harman Kardon hoparlörler multimedya içeriği için net ve net ses sağlarken, kısa mesafeli objektif küçük görüntülerde büyük görüntüler sergileyebilir. Dahili güvenlik özelliği, projektöre yakın nesneler tespit edildiğinde objektifi kapatır.
Küçük ve kompakt

İki libreden daha hafif olan M1’in kompakt ve hafif tasarımı, odadan odaya ya da iç / dış mekan kullanımı için ideal hale getirir.
Geleceğe hazır bağlantı

Çok yönlü bağlantı seçenekleri arasında bir MicroSD kart yuvası, USB Type-A ve USB Type-C bulunuyor. M1, videoları ve diğer çoklu ortam içeriğini paylaşmak ve görüntülemek için mükemmel bir seçenek.

iF ödüllü ultra taşınabilir LED projeksiyon cihazı ViewSonic M1, hemen her odada rahatça eğlenceye kavuşmanızı sağlıyor. Dahili pil ve 30.000 saatin üzerinde çalışma ömrüyle bu projeksiyon cihazı, multimedya eğlencesini gittiği her yere taşıyor. Ağırlığı bir kilogramdan az olan M1, küçük ve hafif tasarımıyla odadan odaya taşımaya veya kapalı/açık alanda kullanmaya çok uygun. Cihazdaki akıllı stant 360 derece kolay kurulum sunarken aynı zamanda lens kapağı görevini de görüyor. Lens kapağı açıldığında projeksiyon cihazı da otomatik olarak en yüksek parlaklık düzeyinde açılarak anında eğlenceye hazır hale geliyor. Lenste bulunan güvenli otomatik kapanma özelliği ise çok yakında bir cisim tespit edildiğinde projeksiyon cihazını kapatıyor. İki adet harman kardon hoparlör multimedya içerikler için keskin ve net sesler oluşturuyor. Kısa yansıtma mesafeli lens de dar alanlarda büyük görüntü sunabiliyor. MicroSD kart yuvası, USB Tip-A, USB Tip-C gibi çok yönlü bağlantı seçenekleri ve dahili 16 GB bellek, M1’i video ve diğer multimedya içerikleri paylaşmak ve görüntülemek için harika bir tercih haline getiriyor.