Sony DSX-A416BT Autoradio mit Dual Bluetooth, NFC, USB & AUX Anschluss, 35.000 Farben (vario color), Freisprechen und Mikrofon

  • Çift Bluetooth® bağlantısı, iki akıllı telefonu aynı anda bağlamanızı sağlar
  • Yüksek güçlü amplifikatör net ve doğal bir ses sunar
  • İki bölgeli aydınlatıcı arabanızın iç kısmındaki renklerle uyum sağlayabilir
  • Siri Eyes Free ve Android ile sesli kontrol

Amazon.de Price: 77,97 (fiyat güncellemesi: 02/08/2020 13:35 PST- Detaylar)

Tag:

 

İki kat bağlanabilirlik, iki kat renk

Çift Bluetooth® bağlanabilirliği ve iki bölgeli renkli aydınlatıcıyla Tek-DIN ortam alıcısı

DSX-A416BT tüm yolculuklara daha gelişmiş iletişim ve aydınlatma getiriyor. Çift Bluetooth® bağlantısıyla kablosuz olarak ikinci bir akıllı telefon bağlayabilir ve iki telefondan da eller serbest görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca iki bölgeli aydınlatıcı sayesinde alıcının ön kısmındaki ışıkları arabanızın renklerine uyacak şekilde seçebilirsiniz.

Çift Bluetooth® bağlantısıyla iki akıllı telefonu bağlayın

Navigasyon, müzik çalma ve iletişim özelliklerine tam erişim için Bluetooth® bağlanabilirliğini kullanarak birinci telefonunuzu eşleştirin. Eller serbest şekilde görüşme yapmak için aynı anda ikinci bir telefon da bağlanabilir.

Konuşarak kontrol edin

Gözlerinizi yoldan ayırmadan faydalı akıllı telefon özelliklerinin keyfini çıkarın. Sesli kontrol müziği yönetmenizi, gerçek zamanlı yön bilgisi almanızı ve istediğiniz kişilerle iletişim kurmanızı sağlar, hepsi de basit sesli komutlarla gerçekleşir.

Her yolculuğa harika bir ses getirin

Nereye giderseniz gidin, güçlü amplifikasyon ve özelleştirilebilir ses ayarlarıyla yönetilen net ve doğal sesin keyfini çıkarın.

Brand