Samsung Gear Sport Smartwatch SM-R600 schwarz

Daha fazla hareket etme, daha iyi yemek yeme ve sağlıklı bir yaşam sürme konusunda motive olun. Gear Sport fitness ve diyetinizi takip ederek hedeflerinize ulaşmanız için doğru yolda ilerlemenize yardımcı olur. Fonksiyonel olduğu kadar şık.

Amazon.de Price: 166,90 (fiyat güncellemesi: 02/08/2020 13:29 PST- Detaylar)

Renk:schwarz

Ürün Açıklaması

Samsung Gear sport.GPS ve MP3 çaları ile akıllı saat ve antrenman kaydı için kapsamlı işlevler, dönebilen çerçeve, dokunmatik ekran ve yan düğmeler sayesinde sezgisel ve rahat kullanım; açık ve net kullanıcı arayüzü, kaydedilen sporlara genel bir bakış sağlar ve ayrıca akıllı telefonda alınan iletilerin hızlı okunması (bağlıysa) sağlar; akıllı saat, eğitim süresince birçok etkinliği otomatik olarak algılar ve kaydeder; bireysel eğitim hedeflerine ulaşmada yardımcı olmak için idealdir; kış sporları ve su sporları için 5 bara kadar su geçirmez, Galaxy uygulamaları aracılığıyla sunulan SpeedoOn uygulaması, tur sayısı ve vuruş sayısı, yakılan kalori ve zamanlar gibi anlamlı yüzme antrenmanı verilerini saklar; mesajların, çağrıların ve randevuların bildirilmesi; bir çok Galaxy, Android ve iOS akıllı telefonlarıyla uyumludur, aydınlatmalı süper AMOLED renkli ekranı yaklaşıkçapraz 3,05cm (1,2inç); 4 saat’ a kadar pil ömrü ; çalışma belleği 768MB, dahili bellek 4GB, en fazla. 2GB’a kadar dahili bellek kullanılabilir; arayüzler:Bluetooth, Bluetooth standartı 4.2, Wi-Fi; sensörler:Hareket sensörü, konum sensörü, nabız sensörü (kesintisiz kayıt), barometre;dış ortam ışık sensörü ölçüler ( Y/G/D): yakl.44,6 x 42,9 x 11,6mm. Ağırlık: yakl.67g; teslimat kapsamı:Gear sport, silikon bileklik, şarj istasyonu, kısa kılavuz (Türkçe olmayabilir).

Dokunarak kontrol

Ekranı hızlıca kaydırarak veya çerçeveyi döndürerek kolaylıkla ayarları değiştirebilir ya da bildirimleri yanıtlayabilirsiniz.* Özelleştirilmiş Moment Çubuğuna erişmek için herhangi bir ekranda yukarı veya aşağı kaydırın ve ses seviyesini ayarlayın, pil seviyesini kontrol edin. Ve çerçeveyi döndürerek gelen mesajları yanıtlayın. *Mesajları almak için cep telefonunuzla Bluetooth eşleştirmesi yapılmalıdır.

Zamanında öneriler alın

Uçaktayken, Gear Sport uçuşunuza göre ayarlanarak oturduğunuz yerden yapabileceğiniz esneme hareketlerini önerir. Araba kullanırken, sadece devre dışı kalmaz, aynı zamanda yola odaklandığınızı bilecek kadar da akıllıdır. Bu yüzden kaslarınızı esnetmenizi istemez.

Devam edin, ıslanmaktan korkmayın

Tercih ettiğiniz spor yüzmek ya da yağmurda koşmaksa, devam edin. Gear Sport’un 5ATM veya 50 metreye kadar suya dayanıklılığı sayesinde çok derinlerde bile aktiviteniz kayıt altında.* Daha sonra, ayrıntıları görmek için Speedo’nun yeni Yüzme Takip uygulaması olan Speedo On ile senkronize edin.**

  • *Gear Sport, ISO standardı 22810:2010’a göre 50 metreye kadar derinlikteki suya dayanabilir. Dalış veya yüksek basınçlı su aktiviteleri için uygun değildir. Kullanmadan önce ıslak olan cihaz veya ellerinizi iyice kurutun.
  • **Speedo On uygulaması ayrı olarak indirilmelidir. Speedo On uygulamasının kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye göre değişebilir.

Kendi tarzınızda antrenmanlar

Telefonunuzdaki eğitim rehberiyle egzersizinizden en iyi faydayı sağlayın. 60’tan fazla antrenman arasından seçiminizi yaptığınızda, Gear Sport kalp atış hızınızı ölçerek size rehberlik edecektir.

Sağlıklı bir yola çıkın

Telefonunuzda sağlık ve diyet hedeflerinizi belirleyin ve ilerlemenizi doğrudan bileğinizden takip etmeye başlayın: Gear Sport kalorilerinizi dengede tutmayı ve kalori alımını izlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, ilerlemenizi devam ettirmek için kullanabileceğiniz ipuçları ve bilgiler sunar.

Brand