Samsung SM-R760NDAADBT Gear S3 frontier Smartwatch (3,3 cm (1,3 Zoll) Display, NFC, Bluetooth, WLAN, Tizen OS, mit Silikon-Armband)

Ürün Tipi:
Akıllı Saat
İşlemci:
1.0 GHz Çift Çekirdek
Bellek Kapasitesi:
4 GB
Uyumlu işletim sistemi:
Android
Bluetooth:
Evet
Bluetooth Sürümü:
4.2
Wlan (Standartlar):
802.11 b/g/n

Amazon.de Price: 141,99 (fiyat güncellemesi: 02/08/2020 13:29 PST- Detaylar)

Tags:
Stil:Gear S3 frontier

Samsung Gear S3 Frontier Özellikleri

Samsung akıllı saat, günlük hayatınızda işlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olan nitelikleri ile farklılaşırken, şık tasarımı ile göz dolduruyor. Nitelikli bir akıllı saat kullanımının peşinde olanların tercih ettiği Samsung Gear S3, telefon kullanımınızı azaltarak sizi daha özgür bir hale getirmeye yardımcı oluyor. Samsung akıllı saat özellikleri, estetik değerlerle bütünleşerek en işlevsel hali alıyor. Samsung saat spor esnasında müzik dinlerken, yolda mesajlarınızı acilen kontrol etmeniz gerektiğinde ya da gelen çağrıya cevap vermeniz gereken anlarda size kolaylık sağlayarak işlerinizi birkaç tıkla halletmenize olanak tanıyor. Samsung akıllı saat özellikleri ile dikkat çekerken, üst düzey bir teknolojiyi parmaklarınızın ucuna getiriyor. Sahip olduğu onlarca nitelikle birlikte Samsung akıllı saat fiyatları ile de uygun avantajlarla beğeninize sunuluyor.

Samsung Gear S3 ile Kolay Bir Kullanım

Analog bir saatin görüntüsüne sahip olan Samsung akıllı saat, çerçevesini döndürdüğünüzde sizi ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara ulaştırıyor. Hareketli çerçevesi çağrıları yanıtlamayı ya da reddetmeyi, alarmı kapatmayı, ses ve ekran parlaklık seviyesini değiştirmeyi sağlayan çeşitli fonksiyonları yerine getiriyor.

Samsung Gear S3 ve Dahili GPS

Dahili GPS, Samsung akıllı saat özellikleri arasında yer alan bir başka faktör olarak öne çıkıyor. Örneğin koşu ve bisiklete binme gibi spor aktivitelerinizde özellikle ihtiyaç duyacağınız GPS, çeşitli rotaları izlemenizi kolay hale getiriyor. Bu aktiviteleriniz esnasında verilerinizi toplayan Samsung Gear S3, atmosfer basıncının değiştiği durumlarda bildirim gönderirken, hava durumu hakkında sizi güncelliyor.

Samsung Akıllı Saat ile Rahatça Müzik Dinleyin

Samsung akıllı saat özellikleri arasında yer alan 4 GB bellek kapasitesi, gerekli depolama alanını fazlasıyla sağlayarak kullanıcıların müzik dosyalarını saklayabiliyor. Samsung saat Bluetooth kulaklıklarla uyum içinde çalıştığı için, telefonunuzu sürekli taşımanıza gerek kalmadan da müzik dinlemenin keyfini sürebilmenize olanak tanıyor.

Samsung Akıllı Saat ile Acil Durumlarda Yardım Alın

Son trend teknolojiler ile donatılan Samsung akıllı saat, acil durumlarda kolayca yardım almanızı sağlıyor. Ana ekran düğmesine üç kez bastıktan sonra aktifleşen SOS uygulaması, önceden belirlediğiniz kişilere konum bilginizi gönderiyor ve konumunuzun anlık bir şekilde takip edilmesine yardımcı oluyor. Öte yandan Samsung saat, anlaşmalı olduğunuz güvenlik şirketleri ile de bu iletişimi kurabiliyor. Bu anlamda benzersiz olan Samsung akıllı saat özellikleri, kullanıcıları memnun bırakıyor.

Ulaşılabilir Teknolojinin Tadını Çıkarın

Samsung akıllı saat fiyatları ile de alanındaki benzer ürünlere göre avantajlı bir konumda yer alıyor. Günlük hayatınızda akıllı telefonunuz ile yapacağınız tüm işlemleri daha hızlı ve kolay bir hale getiren Samsung saat fiyat-performans kalitesini üst düzeye çıkarıyor. Samsung akıllı saat fiyatları açısından uygun seçeneklerle ve taksit avantajları ile öne çıkarken, MediaMarkt’ın güvencesi ile buluşarak size sunuluyor. Samsung Gear S3’ün benzersiz teknolojisi, estetik bir tasarımla bütünleşerek çok işlevli bir araç haline geliyor. Siz de Samsung Gear S3’ü MediaMarkt güvencesi ile satın alarak, akıllı saat teknolojisinin sunduğu avantajlara kolayca sahip olabilirsiniz.

Brand