PlayStation 4 – Konsole C Chassis 1TB (Generalüberholt) inkl. 1 DualShock 4 Controller

Graded ürün: Bozulan yada herhangi başka bir sebeple üretici fabrikaya iade edilen ürünün, üretici tarafından sorunlarının giderilerek tekrardan satılması durumudur.

** Aşağıda sayfanın sonunda PS4 Graded Kutu Açılım videosu mevcut **

Amazon.de Price: 236,81 (fiyat güncellemesi: 03/08/2020 13:29 PST- Detaylar)

Önemli Açıklama:

GRADED ile Refubrished bu üründe kullanılan mantığı dolayısıyla aynı manaya gelmektedir ve açıklama şu şekildedir:

Refurbished İngilizce bir kelime ve Türkçe karşılığı olarak elden geçirilmiş kullanılabilir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar, satın alınıp iade edilen veya satıldığı anda bir arızası olup firmaya geri gönderilen ürünleri elden geçirir. Eğer varsa arızası giderilir ve tamir edilir. Bu ürünlere refurbished ürün adı verilir.

Büyük firmalar, özellikle de pahalı ürünler için oldukça ince eleyip sık dokuyorlar. Internete her kesimden kolaylıkla ulaşılabilmesi, yapılan veya yapılacak yorumlara da herkesin ulaşabileceği anlamına geliyor. Marka kalitesi ve başarısını korumak adına piyasaya sürdüğü elden geçirilmiş ürünler için de özel bir hassasiyet gösteriyor. Tüm aksamları özel olarak kontrol ediliyor ve inceleniyor, sonrasında ise garantili olarak satışa sunuluyor.

Dolayısıyla fabrikadan çıkan bir ürünün çok az bile olsa arıza yapma ihtimali varsa, refurbished ürünün bundan daha da azdır. Bu nedenle güvenilir büyük markaların kendi siteleri üzerinden satışta olan refurbished ürünleri tercih etmenizde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Youtube PS4 Graded Kutu Açılım Videosu:

Brand