Philips HF3520/01 Wake-Up Light (Sonnenaufgangfunktion, digitales FM Radio, Tageslichtwecker) weiß

Philips Wake-Up Light, HF3520 / 60 özellikleri:

FM Radyo Mevcuttur.
Renk değiştiren ışık uyanmak için bir kademeli, doğal bir yol sunar.
Ayarlanabilir gündoğumu simülasyonu ve beş doğa doğal uyandırma sesleri.
Işık simülasyon alarmdan 20-40 dakika önce başlar.
Otomatik ekran karartma ve 20 parlaklık ışık ayarı.
Dokunmatik erteleme kontrolleri ve FM radyo içerir
Bağımsız araştırmalara göre Philips kullanıcılarının yüzde 92’si bu ürün ile uyanmanın daha kolaylaştığını söylemektedir.

Amazon.de Price: 99,99 (fiyat güncellemesi: 29/10/2020 19:58 PST- Detaylar)

SKU: HF3520/01
Tags:

Renkli Gündoğumu Simülasyonu, Beyaz Philips HF3520 Wake-Up Light

Doğal Bir Uyanma için renkli Güneş Simülasyonu
Philips Wake-Up Light sabah başlatmak için bir hoş, doğal bir yol sağlar. Renkli gündoğumu simülasyon ve 20 parlaklık ayarları özelliği, ışık yavaş yavaş alarm zaman önce 20 ila 40 dakika arasında artırır. Işık ayrıca beş farklı doğa ilham sesler birine uyanma seçeneği sunuyor. Klinik araştırma tarafından desteklenen, UV-ücretsiz Wake-Up Light geliştirilmiş bir ruh hali ve enerji düzeyi ile uyanmak kanıtlanmıştır. Bir ışık duyarlı karartma özelliği doğal, dinlendirici bir uyku için sizi yönlendirir.

Gece Karartma
Geceleri, Wake-Up Light dinlendirici bir uyku doğru size rehberlik yardımcı rahatlatıcı kısılmasını, gün batımı-simüle ışık sunar. Senin yatak karanlık olduğunda, ekran otomatik olarak bir hoş, yumuşak bir seviyeye parlaklık düzeylerini ayarlar.20 parlaklık ayarları ile, Wake-Up Light da okuma veya geceleri dinlenmek için uygun bir başucu lambası olduğunu.

Rahat Özellikleri ve Kolay Erteleme
Size alarm kendinize uyku ekstra 9 dakika vererek, söner sonra ışığı her yerde dokunarak Wake-Up Light Akıllı Ertele etkinleştirebilirsiniz. Dayanıklı Wake-Up Light sizin komidin üzerinde sıkıca tutarak, kaymaz lastik ayakları ile tasarlanmıştır.

A Wake-up Light Klinik Çalışma ile Kanıtlanmıştır
Philips uyandırma ışık bilimsel çalışma kanıtlanmıştır. Wake-up Light onu gerçekten doğal ve enerjik uyanma olabilir mümkün olan en iyi ürünü yapmak için, Philips, klinik araştırma çok şey yapmıştır. Bu araştırma çalışma ve genel uyandırma deneyim uyandırma ışığın etkilerini kanıtlamak için bağımsız bilim tesisleri tarafından yapılmıştır. Philips Wake-up Light daha doğal uyanır, aynı zamanda daha enerjik ve sabah ruh halinizi iyileştirir değil sadece. Philips üretilen ve ampuller satılan bir şirket olarak 100 yıl önce kuruldu. 100 yılı aşkın Philips farklı alanlarda birçok yenilik getiren global bir şirket haline geldi. Bu günlük aydınlatma hala Philips ruhudur. Wake-up Light dünyanın en iyi bilinen aydınlatma uzman bilgi ve uzmanlık yıl inşa ederek mirasını devam gurur duymaktadır.

Binding

Brand

CatalogNumberList

EAN

EANList

ItemDimensions

Label

Languages

LegalDisclaimer

Manufacturer

Model

MPN

NumberOfItems

PackageDimensions

PackageQuantity

PartNumber

ProductGroup

ProductTypeName

Publisher

SKU

Studio

UPC

UPCList