OnePlus ekran hilesi ile herkesi şaşırttı!


Yıllardır reklam filmleri ve dergilerde ünlülerin fotoğrafları üzerinde daha estetik görünmeleri amacıyla çeşitli oynamalar yapıldığını görüyoruz. Biz yapılan bu değişiklikleri insane yüzlerinde ararken bu uygulamanın artık akıllı telefonlara da bulaştığını OnePlus’ın yayınladığı reklam filmiyle görüyoruz.

Snapdragon 845 işlemci ve ekran üzerinden parmak izi okuma gibi özelliklere sahip olan OnePlus 6T’nin tanıtımı için hazırlanan ayrıca YouTube ve Instagram gibi platformlarda yayınlanan reklam filminin bir bölümü epey dikkat çekti. OnePlus 6T ile oyun oynayan bir kullanıcının görüntüsü yayınlanan reklam filminin 43. saniyesinde ortaya çıkıyor ve bu görüntüyü özel kılan durum ise akıllı telefonun videoda yok denebilecek kadar ince görünen ekran çerçevesinin aslında göründüğü kadar da ince olmaması.

 Yayınlanan reklam filminde telefonun alttaki çerçevesi yok edilirken ekran çentiği ve yan çerçeveleri de olduğundan çok daha ince olarak gösterilmiş. Dolayısıyla bu tanıtım telefon veya herhangi bir elektronik cihaz almak isteyen kullanıcıların çok daha dikkatli olması gerektiğini gösteriyor.