Logitech C920 HD Pro Webcam

Teknik Özellikler

Maksimum Çözünürlük: 1080p/30 fps – 720p/30 fps

Odak türü: otomatik odaklama

Yerleşik mikrofon: stereo

Tripodla kullanıma hazır evrensel klips; dizüstü bilgisayarlara, LCD veya monitörlere uyar.

GÖSTERİŞLİ VE OLAĞANÜSTÜ NETLİKTE FULL HD GÖRÜNTÜLÜ ARAMALAR
Önemli bir Skype görüşmesinde iyi bir izlenim bırakmak, gösterişli demolar kaydetmek veya becerilerinizi ve tutkularınızı YouTube’da sergilemek istiyorsanız C920 ile, bunları olağanüstü netliğe ve ayrıntılara sahip Full HD (30 fps’de 1080p) video ve stereo ses ile sunabilirsiniz.

FULL YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ 1080P GÖRÜNTÜLÜ ARAMA
Arkanızda C920’nin üstün kalitesi varsa her zaman büyük bir etki yaratırsınız. Görüntülü arama veya kayıt yapmanız fark etmez… Saniyede 30 kare hızında Full HD 1080p sayesinde, ney detaylar, canlı renkler ve akıcı videolar elde edeceksiniz.

FULL HD CAM MERCEK
Full HD cam mercek ve premium otomatik odaklama özelliği ile karşınızdaki, sizi inanılmaz netlik ve ayrıntılarla görecek. Beş bileşenli cam mercek, çok keskin ve net görüntüler yakalarken üstün otomatik odaklama özelliği, tutarlı yüksek çözünürlük sağlamak için hassas ayarlar yapar.

DAHA PARLAK GÖRÜNTÜLER
Otomatik HD ışık düzeltme özelliğine sahip C920, farklı ışık koşullarına gayet iyi uyum sağlar ve loş bir ortamda olsanız bile parlak ve kontrastlı görüntüler üretir.

TAM STEREOFONİK
Her iki yanında da bir adet olmak üzere iki mikrofonla donatılmış C920 Pro Webcam, sesi her açıdan daha gerçekçi kaydedebilir ve bu da sesinizin doğal ve net duyulmasını sağlar.