Garmin Vivomove Sport Aktivite Takip Özellikli Saat

Activity Tracking özelliğine Sahip Klasik Saat

1 yıl pil ömrüne sahiptir.
Şık, zaman üstü tasarım.
Saat yüzünde kırmızı hareket çubuğu ve adım sayacı gösterilir.
Adımlarınızı sayar ve uykunuzu denetler.
Garmin Connect ile otomatik şekilde senkronize olarak¹ ilerlemenizi kaydetmenize, planlamanıza ve paylaşmanıza yardımcı olur.

Tags:

Adımlarınıza Şıklık Katın
Adımlarınızı ister 9 santim topuklarla ister döpiyes ile atıyor olun, vivomove şıklığınızdan ödün vermeden gün boyu etkin olan Activity Tracking²’in lüksünü yaşatır. Zarif saatiniz adımlarınızı sayar, uykunuzu denetler ve Garmin Connect™ Mobile ile senkronize olarak istatistiklerinizi daha ayrıntılı görüntülemenizi sağlar.
Zamanı ve “Hareket Zamanı”nı Gösterir

Zamanın yanında adım sayınızın kaydı da gün boyunca tutulur ve saat yüzünde gösterilebilir. Kırmızı hareket çubuğu, birkaç dakika yürüyerek sıfırlamadığınız sürece hareketsiz geçirilen her 15 dakikada bir kendini yeniler. Ayrıca o günkü adımlarınızın sayısını görerek hedefinize ne kadar yaklaştığınız konusunda fikir edinebilirsiniz.

Garmin Connect’ten İçerikler
vivomove gün boyunca sizi tanıyarak dününüzü yenmek için anlamlı içerikler sunan tek uygulama olan Garmin Connect Mobile¹ ile senkronize olur. Bunlar arasında, adım hedefinize ulaşacak durumda değilseniz hareket ipuçları ya da o hedeflere ulaşmak için önemli noktaları yakaladığınızda tebrik mesajları bulunur. Dahası, sanal antrenörler gibi işlev gören uzmanlardan sağlık ipuçları alabilirsiniz. Öyleyse indirin ve ayakkabılarınızı bağlayın. Günlük takibiniz artık daha hızlı, daha kolay ve daha gelişmiş.
Saatinizi Özelleştirin

vivomove için sunulan değiştirilebilir kayış yelpazesi sayesinde saatinize şıklık katın. Beyzbol sahasında bir gün ya da bir balo için hem spor bir kayış hem de tam çelik kasa ile deri kayış gibi daha gösterişli seçeneklere sahipsiniz.