Fujifilm Instax SQUARE SQ10 Fotoğraf Makinesi

Dahili Bellekte 50 Adete Kadar Fotoğraf Kayıt Edebilirsiniz.
Bir Microsd Bellek Kartı İle Daha Fazla Resim Kayıt Etmeniz Mümkündür.
Tarih Seçme İşlevi İle Donanmıştır.
2,4 Kata Kadar Dijital Yakınlaştırma, Baskılara Uygulanabilir.
Şarj Edilebilir Batarya
Tripod Bağlantısı.

Fujifilm Instax Kare SQ10 Siyah Fotoğraf Makinesi
Yaratıcılığınızı Serbest Bırakan Heyecanlı Çekimler. Yaratıcılığınızı Anında Ve Yeni Melez İnstax Kare Sq10 Makinesinin Sunduğu Büyüleyici Ve Doğrudan Baskılar İle İfade Edin.
Bu Makine Sayesinde “Hayatta Bir Kez” Olan Hatıralarınızı Ve Anları Harikulade Ve Çağdaş Kare Biçiminde Ölümsüzleştirebilirsiniz.
Melez Bir Model Olduğu İçin, Her İki Dünyanın En İyi Özellikleri Bu Makinede Birleşmiştir:
Dijital Bir Makinenin Yönetim Ve Tasarım İmkanları İle Gerçek Fotoğraf Baskısının Hazzı Ve Somutluk Keyfi. Önce, Neyi Çekeceksiniz?

Kare Biçimi Kare Ebatlı Fotoğraflar Maziyi Hatırlatan Bir Havadadırlar.
Farklı Bir Bilgelik Yükleyen 1:1 Oranın Mükemmelliğini Yansıtırlar. Daha Geniş Bir Kullanım Alanının Ve İfade Biçimlerinin Tadını Çıkarmak İse: Size Kalmıştır.

Film Ebatları: 86 X 72Mm
Betim Ebatları: 62 X 62Mm

Instax, Melez Fotoğraf Makinesi ·Çektiğiniz Fotoğraflar Her Zaman Ve İstediğiniz Adette Basalabilirsiniz
Fotoğraflarınızı Dahili Belleğe Veya Bellek Kartına Kayıt Ederek İstediğiniz Zaman İzleyebilir Ve Baskı Yapabilirsiniz.
Baskıdan Önce Veya Sonra; Sunulan Resim Etkinlikleri İle Çok Eğleneceksiniz (Filtreler, Kenar Aydınlığı Ayarlama, Aydınlık Ayarı).
Makinede Renkli Bir Tft Lcd Ekran Bulunduğu İçin Resimlerinizi, İstediğiniz Hale Getirene Kadar Düzenleyebilir Ve İşlemden Geçirebilirsiniz.
Bölünmüş Ekran Özelliği Sayesinde Resimlerinizi İzleyebilir Ve Ekranda Gördüğünüz Halinde, Basabilirsiniz.
Bellek Kartına (Microsd Card) Başka Resimleri De Yükleyerek Sq10 Makinesinde Düzenleme Ve Baskı Yapabilirsiniz.
Baskıları Tekrarlayabilmenin Yanısıra Baskı Geçmişi Listesinde Bulunan Resimlerden Seçim Yapıp, Yeniden Basabilirsiniz*1. *1 Basılmış Olan Son 50 Resim Baskı Geçmişi Listesine Kayıt Edilir Ve Buradan, Basılabilirsiniz.

10 Adet Filtre Cornelius Monochrome Luna Immerse Amber Marmalde Martini Sepia Roppongi Highline Aydınlık Ayarı -1 2/3 0 +1 2/3 Kenar Aydınlığı Ayarı Mın 0 Max Üst Üste Işıklama Obtüratör İki Kez Açılır Ve Uzun Süreli Işıklama (Bulb) Deklanşöre Basıldığı Sürece Obtüratör Açık Kalır.

Yakından Çekim (Makro) 10Cm Mesâfeden Çekim Yapılır.
Çok Kareli Gösterim Ve Baskı Dört Resim Dokuz Resim Tasarım Odaklı İz Bırakan Tasarım İle Tamamlanan Zarif Yuvarlamalar Ve Kolay Kullanım Ve Hızlı Yönetim İçin Simetrik Biçimler. Ae/Af Kilitli, Solda Ve Sağda Çifte Deklanşör Makinenin Göbeğinde Bulunan Objektif Sayesinde Her Açıdan Çekim Yapmak Çok Kolaylaştığı İçin, Çekiminizin Tasarımını En Doğru Halde Gerçekleştirebilirsiniz.
Yönetim Tuşları İle İşlemler Hızlıca Gerçekleşir Düzenlemelerden İşlemlere Ve Ekrana Bakarak Baskı Yapmaya Kadar Tüm İşleyişleri Yönetim Çarkı İle Yapabilirsiniz; Böylece Resimleriniz, Tam İstediğiniz Gibi Çıkar.