Denon AVRX2400H 7.2 Surround AV-Receiver (HEOS Integration, Dolby Vision Kompatibilität, Dolby Atmos, dtsX, WLAN, Bluetooth, Amazon Music, Spotify Connect, HDMI Eingänge, 7x 150 W) schwarz

7.2 Kanal başına 150W, dahili HEOS kablosuz teknoloji, Bluetooth®, Dolby Atmos, DTS: X, Dolby Vision uyumlu, HDR, HDMI 8 giriş / 2 çıkışlı 7.2 Kanal Tam 4K Ultra HD AV Alıcısı

Amazon.de Price: 351,08 (fiyat güncellemesi: 02/07/2020 10:19 PST- Detaylar)

Tarz:AV-Receiver  |  Yapılandırma:Single

Ürün Açıklaması

Tamamen en yeni ses ve video teknolojileri ile donatılmış olan AVR-X2400H, son derece etkileyici bir surround ses, çok fazla amplifikatör gücü ve eşsiz müzik çalma seçenekleri sunar. Dahili HEOS kablosuz teknolojisi sayesinde, rahat HEOS Uygulamaları ile evinizdeki her yerden tüm yerel veya çevrimiçi müzik dosyalarınızı zahmetsizce akabilir ve kontrol edebilirsiniz. Dolby Atmos ve DTS: X 3D surround ses kod çözücüleri ve Dolby Vision, HDR (Yüksek Dinamik Aralık) ve 4K Ölçekleme’yi içeren en yeni video teknolojileri ile çarpıcı bir ev sineması deneyimi yaşayın. İkinci HDMI çıkışı ile, başka bir odada AV kaynaklarının keyfini çıkarabilirsiniz. Seçkin DTS Virtual: X™, kurulu hoparlör sayısına bakmaksızın kapsamlı bir deneyim yaşatır.

Güçlü 7 kanal Ayrı Amplifikatör

Tüm kanallarda yüksek akım ayrık güç çıkış aygıtlarına sahip olan AVR-X2400H, yüksek güç sağlar ve kanal başına en fazla 150 watt derecelendirilmiştir. Ayrıca, ses seviyesine göre mevcut maksimum gücü ve gerçek zamanlı olarak güç tüketimini azaltmayı görmenizi sağlayan ekrandaki Eco sayacını ayarlayan bir Otomatik Eko modu da var. En geniş hoparlör yelpazesiyle uyumluluk için AVR-X2400H, 4 ohm hoparlörlerle operasyonel stabilite sağlayan düşük empedanslı sürücü kapasitesi ile donatılmıştır.

HEOS kablosuz çok odalı müzik akışı, ücretsiz HEOS uygulaması tarafından kontrol edilir

HEOS teknolojisi, AVR-X2400H’nin HEOS kablosuz çok odalı sistemin bir parçası olmasını ve böylece evinizde her yerde – ve her yerde – en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarmasını sağlar. Evinizdeki şebekesinde, İnternet radyosunda veya gerçek zamanlı aktarım hizmetlerinizde depolanan müzikleri evin her yerinde HEOS kablosuz hoparlörlerle veya hatta başka HEOS uyumlu alıcılarla paylaşın. Ve hepsi ücretsiz HEOS uygulaması tarafından kontrol edilir, istediğiniz sayıda akıllı telefon ve tablet üzerine kurulur! Uygulama size anında çok odalı ses kontrolü sunar, yani her odadan müzik dinleyebileceğiniz, her odadan farklı kaynaklardan farklı müzikler çalabileceğiniz, birkaç oda bir araya getireceğiniz ve parti modunda mükemmel bir şekilde senkronize edilmiş aynı şarkıyı çalabileceğiniz anlamına geliyor! HEOS serisinin tamamı hakkında daha fazla bilgi için http://www.heosbydenon.com adresini ziyaret edin.

Geniş müzik akışı hizmetleri dizisi

HEOS uygulaması avucunuzun AVR’sinde veya HEOS ağınızdaki herhangi bir cihazda oynamaya hazır çoklu akış hizmetleri koyar! Spotify, Deezer, TuneIn İnternet radyosu, Sound Cloud, Tidal veya Napster’dan (*) müzik dinleyin veya telefonunuzdan, USB çubuğunuzdan veya ev ağınızdaki bilgisayarlardan ve NAS sürücülerinden şarkı veya albümlerin tamamını yayınlamak için HEOS uygulamasını kullanın. Dinlemek istediğiniz her ne ise doğrudan HEOS uygulamasından erişin ve sık kullanılanlar ve çalma listesi işlevleri için destek alın. (*) Kullanılabilirlik alana göre değişir, abonelik gerekebilir.

Dolby Atmos

Dolby Atmos’de her ölçüyü hissedin. Dolby Atmos sizi nefes kesici gerçekçilikle dolaşan sesli hareketlerle sizi öyküye götürür. Eski içerikler için Dolby Surround upmixer dahil, 5.1 surround ses hoparlör sisteminin ve 2 ilave tepegöz hoparlörünün veya 2 Dolby Atmos yükseltme hoparlörünün keyfini çıkarın.

DTS:X / DTS VIRTUAL:X

DTS: X ™ çekici sesi, evde doğal, çok boyutlu bir ses deneyimi yaratarak doğal olarak mekanda gerçekleşeceği yerlerde ses çıkarır. Geliştirilmiş daldırma ve artmış gerçekçilik, sizi en sevdiğiniz filmlerin dünyasına çekiyor. Belirli yüksek veya surround hoparlörleri kuramıyorsanız; DTS Virtual:X , kurulu hoparlör sayısına bakmaksızın kapsamlı bir deneyim yaşatır.

Brand