Apple Watch 3 (GPS) 38mm Akıllı Saat

Yerleşik GPS ve GLONASS
Daha hızlı çift çekirdekli işlemci
W2 çip
Barometrik altimetre
8 GB kapasite
Kalp atış hızı sensörü
İvmeölçer ve jiroskop
50 metreye kadar suya dayanıklı
Ion-X güçlendirilmiş cam
Kompozit arka yüz
Wi-Fi (802.11b/g/n 2.4 GHz)
Bluetooth 4.2
18 saate kadar pil ömrü
watchOS 5

Tags:

Akıllı aktivite koçluğu. Gelişmiş Kalp Atış Hızı uygulaması. Direkt bileğinizden ulaşabileceğiniz favori çalma listeleriniz. Yerleşik altimetre. Ve daha duyarlı bir Siri deneyimi. Karşınızda Apple Watch Series 3. Her zamankinden daha aktif, motive ve bağlantıda kalmanızı sağlayacak özellikleri keşfedin.

Üstün Spor Saati
Apple Watch Series 3, yerleşik GPS ve yeni altimetre sayesinde tüm dış mekanlarda yaptığınız antrenmanlarınızı takip ediyor. Yenilenen Antrenman uygulaması, Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman seçeneği içeriyor ve yüzme turları için otomatik olarak ayarlanabiliyor. Ayrıca, her zamankinden daha fazla müziği bileğinize aktarıp sevdiğiniz müziklerle sınırsız müzikal motivasyona sahip olabiliyorsunuz.

GPS ve altimetre. İster yola çıkın ister yükseklere, her zaman takipte.
Yerleşik GPS, dış mekan antrenmanlarınızda mesafeyi, hızı ve rotayı kaydediyor. Altimetre ise tepelere yaptığınız sürüşlerde ve tırmanışlarda ne kadar yükseğe çıktığınızı ölçüyor. Dilerseniz, eve döndüğünüz zaman iPhone’unuzda daha da ayrıntılı istatistikler bulabiliyorsunuz. Her hareketinizin verileri sadece Apple Watch Series 3’de.

Bileğinizdeki şarkılarla havaya girin.
Apple Watch Series 3 ile, gittiğiniz her yere daha fazla müzik götürebiliyorsunuz. En sevdiğiniz Apple Music çalma listeleriniz saatinizle otomatik olarak senkronize olur. Bu sayede her antrenmanınızda size güç verecek motivasyona sahip olabiliyorsunuz.

Daha çok veri, daha çok verim.
Koşu, bisiklet, yüzme gibi popüler iç ve dış mekan aktivitelerinizi, hatta yüksek yoğunluklu aralıklı antrenmanlarınızı takip edin. Art arda farklı antrenmanlar yaparken kolayca birinden diğerine geçin ve antrenmanınızın sonunda kapsamlı bir özet alın.

Havuza ve denize girmeye hep hazır.
Apple Watch Series 3, suya dayanıklı tasarıma sahip ve hem havuz hem de denizdeki antrenmanlarınızı izleyebiliyor. Antrenmanınız bittiğinde ise hoparlördeki su, ses titreşimleri sayesinde dışarı atılıyor. Apple Watch Series 3, sizi suda da yalnız bırakmıyor.